Alte articole:
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- Helmis, intre The Dark side of the Moon si Wish you Were here...
- Cum ne salveaza de sub darimaturi Oprescu
- De ce imi urasc conducatorii ?
- Să guverneze ăştia peste malluri
- Dati-mi inapoi Drumul Taberei
- Severin, Lucescu şi Onoarea
- Nu pot sa-l sufar pe Marx
- Vuvuzele "Made in Romania"
- De ce nu-mi trebuie 8 martie !
- Cerere catre Dumnezeu...Pe cind asta si in Romania ?
- Religia in scoala ? Doar cu bon fiscal !
- Cum arata azi...barbatul de casa ?
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- Cristian Paturca, un om uitat
- Masina germana merge si apa daca vrea ea !!!
- Nu mai exista prietenie ?
- Citi prieteni aveti de fapt ?
- Apararea inexistentei...
- Cronica de Craciun





