Alte articole:
- Nu sunt prieten cu niciun politician. Şi nici nu vreau!
- Să jure şefii de sindicate din vămi!
- Asasinul cu referendum
- Rãzbunarea lui Adrian Pãunescu
- Ghinion ca a nins
- Gascalizarea Romaniei
- Pinochio de România
- Iertarea...
- "Nu se poate aşa o medalie"
- Ceausescu pfuu, pfuu, pfuu !!!
- Dizolvarea parlamentului ar fi o solutie ?
- Concluzia dupa inca un drum la Craiova...
- Să instituim premii pentru eleganţă in politică
- Gemenii Toxici vor să guverneze!
- Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !
- Hipsterul de Bucuresti
- De ce voi merge sa votez ?
- Sa furam, sa furam, sa furam
- Cine uita, nu merita ! Ziua nationala a Veteranilor de Razboi...
- Nero de Bucuresti





