Alte articole:
- Boureanu are, în sfârşit, dreptate
- Cu mine cum ramine ?
- Ceausescu pfuu, pfuu, pfuu !!!
- Protestăm şi fugim la bere
- Apararea inexistentei ? Cine sintem de fapt ?
- Doamnelor si domnilor profesori, respect !
- Gascalizarea Romaniei
- Tigaia ca factor de uniformizare...sau scurt exercitiu de filozofie sociala
- Sa ne sacrificam copii
- Să instituim premii pentru eleganţă in politică
- Mă numesc Eva, am 4 ani şi sunt bolnavă de leucemie. VREAU SĂ TRĂIESC
- 5G-ul si vaccinul
- 53 ! Oare exista detergent pentru constiinte ?
- Vuvuzele "Made in Romania"
- 5G-ul si Vaccinul part II
- Poveste de Craciun
- Nevoia de revolta
- Iertarea...
- Mergi la vot ? Citeste cu atentie !!!
- De ce nu-mi trebuie 8 martie !





