Alte articole:
- Armata nu e bal mascat
- O limba fara cuvintul...tristete
- Visind la parastase
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- Am hotarit sa ma retrag
- Emilia Popescu, Stefan Banuca Jr si azilul social
- Olimpiade şi copii olimpici. Ce gust amar!
- Un ceaun la fiert numit Romania
- Drumul Taberei port la Marea Neagra !!
- Nu pot sa-l sufar pe Marx
- Concluzia dupa inca un drum la Craiova...
- Nero de Bucuresti
- Asasinul cu referendum
- Şi tăcerea omoară sau cum aplică biserica politica struţului
- Ceausescu pfuu, pfuu, pfuu !!!
- Gheorghe Udrişte, vărul lui Jules Verne
- Scrisoare către mama mea
- Cazul Caroline Garcia ar trebui sa fie o lectie ?
- Morcovul Ipotetic
- Am 49 de ani...





