Alte articole:
- Fotbalul trebuie interzis
- Miting degeaba
- Taxe contra demisie
- Bucurestiul începe cu mine
- „Iubite Doamne, fă-mă prost!”
- Lui Dumnezeu ii place TVA-ul ?
- Educatia prin cafea
- Să instituim premii pentru eleganţă in politică
- Sa furam, sa furam, sa furam
- Cine uita, nu merita ! Ziua nationala a Veteranilor de Razboi...
- Mă numesc Eva, am 4 ani şi sunt bolnavă de leucemie. VREAU SĂ TRĂIESC
- Ura de dupa amiaza
- Moarte caşcavalului!
- Să fie nesimţirea o soluţie?
- Scrisoare către mama mea
- 35 de ani dupa
- Cristian Paturca, un om uitat
- Dizolvarea parlamentului ar fi o solutie ?
- Atunci i-am condamnat pe toti la moarte
- Ce bine era pe vremea lui Ceausescu...





