Alte articole:
- Lui Dumnezeu ii place TVA-ul ?
- Nu avem decit de pierdut
- Scrisoare către mama mea
- Speranta, dragostea mea
- Sa ne sacrificam copii
- Divide et impera
- Vuvuzele "Made in Romania"
- Severin, Lucescu şi Onoarea
- Şi tăcerea omoară sau cum aplică biserica politica struţului
- Nu e Guvernul vinovat de criza mondialã
- Helmis, intre The Dark side of the Moon si Wish you Were here...
- Dizolvarea parlamentului ar fi o solutie ?
- Doamnelor şi domnilor doctori, respect…
- Cãsãtorie din dragoste sau din interes?
- Eurabia, un continent pe cale de aparitie !!
- Cerere catre Dumnezeu...Pe cind asta si in Romania ?
- Să fie nesimţirea o soluţie?
- Cea mai tare scoala de business in IT
- De ce imi urasc conducatorii ?
- Antonescu Robespierre





