Alte articole:
- Cum sa asomezi un politician ?
- Antonescu Robespierre
- Eu cind iubesc, iubesc
- Moarte caşcavalului!
- Tigaia ca factor de uniformizare...sau scurt exercitiu de filozofie sociala
- Natura moarta cu politicieni si inundatii
- Gascalizarea Romaniei
- Sa furam, sa furam, sa furam
- Fomista care maninca pe ascuns !!
- Apararea inexistentei...
- Nu sint stapin de sclavi
- Nu aveti un foc ?
- De ce l-am votat pe Varujan Pambuccian
- Scrisoare către mama mea
- Fantoma din sectorul 6
- Cu mine cum ramine ?
- Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu
- Gind pentru un fost prieten
- 5G-ul si Vaccinul part II
- Sindicatul , mon amour!





