Alte articole:
- Religia in scoala ? Doar cu bon fiscal !
- Sa sune mobilizarea, sa ne dea cite o pusca la fiecare !!!
- Un ceaun la fiert numit Romania
- Visind la parastase
- O limba fara cuvintul...tristete
- Atunci i-am condamnat pe toti la moarte
- Asasinul cu referendum
- Ceausescu pfuu, pfuu, pfuu !!!
- Taxe contra demisie
- Pinochio de România
- 5G-ul si Vaccinul part II
- Cãsãtorie din dragoste sau din interes?
- Gheorghe Udrişte, vărul lui Jules Verne
- Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu
- Turism printre chistoace
- Dizolvarea parlamentului ar fi o solutie ?
- Helmis, intre The Dark side of the Moon si Wish you Were here...
- Sa ne sacrificam copii
- The Wall...sa darimam odata Zidul asta !!!
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!





