Alte articole:
- Sa sune mobilizarea, sa ne dea cite o pusca la fiecare !!!
- Gascalizarea Romaniei
- O campanie cu miros de hazna
- Ghinion ca a nins
- Concluzia dupa inca un drum la Craiova...
- S-o împăiaţi pe Brigitte Bardot
- Isteria salveaza Romania
- Am 49 de ani...
- Morcovul Ipotetic
- Citi prieteni aveti de fapt ?
- Educatia prin cafea
- 35 de ani dupa
- Sa furam, sa furam, sa furam
- Cãsãtorie din dragoste sau din interes?
- Să guverneze ăştia peste malluri
- Olimpiade ÅŸi copii olimpici. Ce gust amar!
- Oprescu la Balaceanca !!. Internat, nu in vizita de lucru.
- Cine uita, nu merita ! Ziua nationala a Veteranilor de Razboi...
- Irinel mai tare ca Osama ÅŸi Oana mai tare ca Obama!
- Să jure şefii de sindicate din vămi!





