Alte articole:
- Ura de dupa amiaza
- Să fie nesimţirea o soluţie?
- Să jure şefii de sindicate din vămi!
- Fotbalul trebuie interzis
- Imbecil care nu-i suporta pe nesimtiti
- Tinutul Secuiesc e in Romania
- De ce imi urasc conducatorii ?
- Morcovul Ipotetic
- O Românie, două sisteme
- Aripa Isterica din PNL trebuie sa-si schimbe discursul
- Nu ma simt vinovat !!!
- Usurinta de a injura
- Nea Gogu de la scularie
- Cum arata azi...barbatul de casa ?
- Dati-mi inapoi Drumul Taberei
- S-o împăiaţi pe Brigitte Bardot
- Sa sune mobilizarea, sa ne dea cite o pusca la fiecare !!!
- Ponta Discriminatorul
- Tanti Merkel si musiu Sarkozy
- Virusul asta e cam parsiv !!





