Alte articole:
- Nu mai exista prietenie ?
- Divide et impera
- Antonescu Robespierre
- Să instituim premii pentru eleganţă in politică
- Gemenii Toxici vor să guverneze!
- Am 49 de ani...
- Miting degeaba
- Tinutul Secuiesc e in Romania
- Viata intr-un bordel
- Al di Meola. Restul e tacere sau zgomot
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !
- Apararea inexistentei...
- Ce bine era pe vremea lui Ceausescu...
- Sulina, un colţ de paradis
- Nu aveti un foc ?
- Fomista care maninca pe ascuns !!
- 5G-ul si Vaccinul part II
- Asasinul cu referendum
- Gind pentru un fost prieten





