Alte articole:
- De ce ne urăşti Sorin Oprescu?
- Bucurestiul începe cu mine
- Eurabia, un continent pe cale de aparitie !!
- Sa furam, sa furam, sa furam
- Sindicatul , mon amour!
- Să jure şefii de sindicate din vămi!
- Apararea inexistentei ? Cine sintem de fapt ?
- Să guverneze ăştia peste malluri
- Rock-ul ca religie
- Cum să devii chior in ţara orbilor
- Cu capul in pamint
- Nu e Guvernul vinovat de criza mondialã
- Virusul asta e cam parsiv !!
- Helmis, intre The Dark side of the Moon si Wish you Were here...
- Aripa Isterica din PNL trebuie sa-si schimbe discursul
- Rock...
- Gemenii Toxici vor să guverneze!
- La dracu cu Pasarea Phoenix
- Cum ne salveaza de sub darimaturi Oprescu
- Poveste de Craciun





