Alte articole:
- Sindicatul , mon amour!
- Bucurestiul începe cu mine
- Boureanu are, în sfârşit, dreptate
- Viata intr-un bordel
- Nea Gogu de la scularie
- Apararea inexistentei...
- O campanie cu miros de hazna
- Moarte caÅŸcavalului!
- O limba fara cuvintul...tristete
- Nu aveti un foc ?
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- Educatia prin cafea
- Protestăm şi fugim la bere
- Cu capul in pamint
- Cum să devii chior in ţara orbilor
- Hipsterul de Bucuresti
- Fomista care maninca pe ascuns !!
- Viitorul nu suna bine deloc
- Sulina, un colţ de paradis
- Să instituim premii pentru eleganţă in politică





