Alte articole:
- Helmis, intre The Dark side of the Moon si Wish you Were here...
- Nu ma simt vinovat !!!
- Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu
- Aripa Isterica din PNL trebuie sa-si schimbe discursul
- Religia in scoala ? Doar cu bon fiscal !
- Dorul de motoreta Mobra
- Eurabia, un continent pe cale de aparitie !!
- Manifest pentru constiinte adormite...
- O Românie, două sisteme
- Severin, Lucescu şi Onoarea
- Sa ne sacrificam copii
- Usurinta de a injura
- Nu avem decit de pierdut
- Al di Meola. Restul e tacere sau zgomot
- Masina germana merge si apa daca vrea ea !!!
- Educatia prin cafea
- 40% mediocritate prin lege
- Mă numesc Eva, am 4 ani şi sunt bolnavă de leucemie. VREAU SĂ TRĂIESC
- Sa furam, sa furam, sa furam
- Pinochio de România





