Alte articole:
- Religia in scoala ? Doar cu bon fiscal !
- Boureanu are, în sfârşit, dreptate
- Să jure şefii de sindicate din vămi!
- Nea Gogu de la scularie
- Sa furam, sa furam, sa furam
- S-o împăiaţi pe Brigitte Bardot
- Să instituim premii pentru eleganţă in politică
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- Am 49 de ani...
- Şi tăcerea omoară sau cum aplică biserica politica struţului
- Antonescu Robespierre
- 35 de ani dupa
- Diferenta dintre prostituate si curve
- Rock...
- Ce bine era pe vremea lui Ceausescu...
- Educatia prin cafea
- Dizolvarea parlamentului ar fi o solutie ?
- Apararea inexistentei ? Cine sintem de fapt ?
- Nu avem decit de pierdut
- Al di Meola. Restul e tacere sau zgomot





