Alte articole:
- Viitorul nu suna bine deloc
- Virusul asta e cam parsiv !!
- Viata intr-un bordel
- Nu e Guvernul vinovat de criza mondialã
- Protestăm şi fugim la bere
- Miting degeaba
- Apararea inexistentei ? Cine sintem de fapt ?
- Rock-ul ca religie
- Atunci i-am condamnat pe toti la moarte
- Severin, Lucescu şi Onoarea
- Ura de dupa amiaza
- Nu sunt prieten cu niciun politician. Şi nici nu vreau!
- 23 de ani de la 13/15 iunie 1990
- Aripa Isterica din PNL trebuie sa-si schimbe discursul
- Sulina, un colţ de paradis
- Nu ma simt vinovat !!!
- SIDA nu se vindeca cu Shakespeare, dobitocule....!!!
- Nu avem decit de pierdut
- Speranta, dragostea mea
- Diferenta dintre prostituate si curve





