Alte articole:
- Viata intr-un bordel
- Cum ne salveaza de sub darimaturi Oprescu
- Rãzbunarea lui Adrian Pãunescu
- Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu
- Mă numesc Eva, am 4 ani şi sunt bolnavă de leucemie. VREAU SĂ TRĂIESC
- Emilia Popescu, Stefan Banuca Jr si azilul social
- Religia in scoala ? Doar cu bon fiscal !
- "Nu se poate aşa o medalie"
- Cu mine cum ramine ?
- Cu capul in pamint
- Natura moarta cu politicieni si inundatii
- Cãsãtorie din dragoste sau din interes?
- Vuvuzele "Made in Romania"
- Să instituim premii pentru eleganţă in politică
- O Românie, două sisteme
- Nevoia de revolta
- Gemenii Toxici vor să guverneze!
- Nu pot sa-l sufar pe Marx
- De ce ne urăşti Sorin Oprescu?
- De ce imi urasc conducatorii ?





