Alte articole:
- Al di Meola. Restul e tacere sau zgomot
- De ce nu-mi trebuie 8 martie !
- Gind pentru un fost prieten
- Severin, Lucescu şi Onoarea
- Imbecil care nu-i suporta pe nesimtiti
- Masina germana merge si apa daca vrea ea !!!
- Nevoia de revolta
- Religia in scoala ? Doar cu bon fiscal !
- Aripa Isterica din PNL trebuie sa-si schimbe discursul
- Maşina şi viaţa sexuală
- Tigaia ca factor de uniformizare...sau scurt exercitiu de filozofie sociala
- Cum să devii chior in ţara orbilor
- Ghinion ca a nins
- 53 ! Oare exista detergent pentru constiinte ?
- Un ceaun la fiert numit Romania
- Emilia Popescu, Stefan Banuca Jr si azilul social
- Oprescu la Balaceanca !!. Internat, nu in vizita de lucru.
- Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- Isteria salveaza Romania





