Alte articole:
- Visind la parastase
- De ce l-am votat pe Varujan Pambuccian
- Nu sunt prieten cu niciun politician. Åži nici nu vreau!
- Morcovul Ipotetic
- Maşina şi viaţa sexuală
- Mergi la vot ? Citeste cu atentie !!!
- Apararea inexistentei...
- Cronica de Craciun
- Fomista care maninca pe ascuns !!
- Asasinul cu referendum
- Bucurestiul începe cu mine
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- Tanti Merkel si musiu Sarkozy
- La multi ani !!!
- Gind pentru un fost prieten
- Diferenta dintre prostituate si curve
- Dizolvarea parlamentului ar fi o solutie ?
- Boureanu are, în sfârşit, dreptate
- Pinochio de România
- Cazul Caroline Garcia ar trebui sa fie o lectie ?





