Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Super coruptibila Romanie
  2. Primavara
  3. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  4. Nimeni nu are rest in magazine ?
  5. Laurette rimeaza cu trompete !
  6. Ce se intimpla cu banii aia ?
  7. Bizonul corporatist
  8. Sa moara bancherii de oftica
  9. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  10. B 31 SPP
  11. Zoe Petre, mare politician...
  12. Oprescu si hypermarket-urile
  13. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  14. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  15. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  16. Gusa,Cosmin Gusa...
  17. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  18. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  19. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  20. Stirile de rahat sint perene

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii