Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  2. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  3. Crudul destin al lui Crudu
  4. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  5. Finantarea TVR
  6. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  7. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  8. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  9. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  10. Cum ar fi?
  11. Oprescu ma uraste in continuare
  12. Azi e o zi istorica
  13. Trump, Trump, uber alles !!!
  14. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  15. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  16. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  17. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  18. Uritul si analfabeta....
  19. Sondaj de opinie...
  20. Cum isi bate joc HP de parteneri

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii