Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Muzeul National de Arta al Romaniei
  2. Mama, sint celebru...mi-am zis
  3. Oprescu ma uraste in continuare
  4. Pat Metheny si seara de luni
  5. De ce Bianca Dragusanu??
  6. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  7. Grava problema a opozitiei
  8. Rusine poporului care te asculta
  9. Scrisoare catre domnu' Soros
  10. Crudul destin al lui Crudu
  11. Avertizare extrem de serioasa!!
  12. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  13. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  14. Nu exista vina cloectiva
  15. Miine e ziua mea de nastere !
  16. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  17. Relansarea economica e sigura asa
  18. Gusa,Cosmin Gusa...
  19. Finantarea TVR
  20. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii