Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Si mumiile pling citeodata
  2. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  3. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  4. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  5. Impotenta ca stare nationala
  6. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  7. Inca un pasaj inutil...
  8. Sa arda hotelurile !!
  9. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  10. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  11. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  12. Stadionul fantoma
  13. Muzeul National de Arta al Romaniei
  14. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  15. B 31 SPP
  16. O mare de timpiti ne inunda !
  17. Ce nu intelege domnul Antonescu
  18. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  19. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  20. Draga Orange Romania...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii