Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Draga HP-ule romanesc...
  2. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  3. Sint curios sa citesc si eu...
  4. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  5. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  6. Ce inseamna "cu finalizare?"
  7. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  8. Sex shop de partid
  9. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  10. Se imparte natiunea in doua ?
  11. Fujitsu a devenit brand romanesc
  12. Inainte sa beti Pepsi, strecurati-l printr-un tifon gros care retine chip-urile. Puneti-le intr-un recipient de plastic incet sa nu se sparga, scuturati bine pina se omogenizeaza, adaugati putin sampon si spalati-va bine pe cap. Cu ochii larg deschisi veti prinde posturi straine, cu ochiul drept porniti masina de spalat, cu stingul fierul de calcat, cu gura cascata raspundeti la aplelul telefonic, daca clatinati capul aprindeti lumina prima data, scuturati din nou si o stingeti. Atentie ca daca stranutati declanasati o reactie in lant care poate declansa un razboi atomic. Spasiba balsoi ! P.S. : Pentru alte trucuri scrieti-mi in privat.
  13. Premiile cururilor !!
  14. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  15. Pat Metheny si seara de luni
  16. Dinamo la Waterloo
  17. 164 de mistreti
  18. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  19. Dragostea si Revolutia
  20. Imposibila casatorie va avea loc?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii