Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Despre claponii fricosi cu trompeta
  2. Botezatu are carte ?
  3. Ce se intimpla cu banii aia ?
  4. Draga Orange Romania...
  5. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  6. Impotenta ca stare nationala
  7. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  8. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  9. Daca ar fi mute ?
  10. Nimeni nu are rest in magazine ?
  11. Monica Tatoiu recidiveaza
  12. Cel mai plingacios dintre antrenori
  13. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  14. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  15. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  16. Exista o multime de cucoane cu probleme
  17. Mi-e o sila infinita !
  18. Flacara violet
  19. Sint curios sa citesc si eu...
  20. B 31 SPP

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii