Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  2. Sa moara bancherii de oftica
  3. Adelina Pestritu.Atit.
  4. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  5. Asa tara, asa candidiati...
  6. Azi e o zi istorica
  7. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  8. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  9. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  10. Codul roz dauneaza portofelului
  11. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  12. Va veni..
  13. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  14. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  15. Cum sa devi din actor bun politician prost
  16. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  17. Baba Dochia e la televizor
  18. Mihaela Radulescu arde distantele...
  19. Super coruptibila Romanie
  20. Nu stim sa protestam

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii