Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  2. Articol imbecil in Romania Libera...
  3. Va veni..
  4. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  5. Monica Tatoiu recidiveaza
  6. 35 de ani dupa
  7. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  8. O mare de timpiti ne inunda !
  9. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  10. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  11. Baba Dochia e la televizor
  12. Sa moara bancherii de oftica
  13. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  14. Abonament la bordel
  15. Proiect de lege impotriva prostirii
  16. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  17. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  18. Morti cu reclame
  19. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  20. O multime de prosti

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii