Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  2. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  3. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  4. Asa tara, asa candidiati...
  5. Cine pe cine a otravit ?
  6. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  7. O multime de prosti
  8. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  9. Anti hypermarket-uri
  10. Nu stim sa protestam
  11. Raspuns la raspunsul lui Selly
  12. Adelina Pestritu.Atit.
  13. Sfinta tinerete legionara
  14. Mi-e o sila infinita !
  15. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  16. Daca ar fi mute ?
  17. Sa moara bancherii de oftica
  18. Ce inseamna "cu finalizare?"
  19. Articol imbecil in Romania Libera...
  20. B 31 SPP

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii