Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Berlinul nu a auzit de Bote
  2. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  3. Zoe Petre, mare politician...
  4. Cum sa devi din actor bun politician prost
  5. Rusine poporului care te asculta
  6. Sint curios sa citesc si eu...
  7. B 31 SPP
  8. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  9. Ce inseamna "cu finalizare?"
  10. O multime de prosti
  11. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  12. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  13. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  14. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  15. Relansarea economica e sigura asa
  16. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  17. Se retrage si Phil Collins....
  18. Oprescu ma uraste in continuare
  19. Anti hypermarket-uri
  20. Calugarul Ponta de la schitul PSD

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii