Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  2. Realitatea TV si umorul
  3. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  4. Papagalul national a facut in pantaloni
  5. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  6. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  7. Oprescu si hypermarket-urile
  8. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  9. Codul roz dauneaza portofelului
  10. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  11. Olanda. Tara de drogati...
  12. O multime de prosti
  13. Marius Ghenea scriitorul...
  14. B 31 SPP
  15. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  16. Mi-e o sila infinita !
  17. Premiile cururilor !!
  18. Dragostea si Revolutia
  19. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  20. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii