Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  2. Anti hypermarket-uri
  3. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  4. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  5. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  6. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  7. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  8. Benzina pentru fraieri
  9. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  10. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  11. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  12. Cite soacre suporti ?
  13. Nu exista vina cloectiva
  14. Olanda. Tara de drogati...
  15. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  16. Cine pe cine a otravit ?
  17. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  18. Uritul si analfabeta....
  19. Sa moara bancherii de oftica
  20. Se retrage si Phil Collins....

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii