Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Stai sa vezi..
  2. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  3. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  4. Rusine poporului care te asculta
  5. Articol imbecil in Romania Libera...
  6. De ce a crescut pretul benzinei?
  7. Mahalagismul normal, uzual, national
  8. Mihaela Radulescu arde distantele...
  9. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  10. Draga Orange Romania...
  11. Papagalul national a facut in pantaloni
  12. Doua curve si un idiot.
  13. Botezatu are carte ?
  14. Trump, Trump, uber alles !!!
  15. Ce inseamna "cu finalizare?"
  16. Memorabilul Bendeac
  17. Miine e ziua mea de nastere !
  18. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  19. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  20. Bazac si nesimtirea ca emblema !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii