Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. De ce Bianca Dragusanu??
  2. Sa moara bancherii de oftica
  3. Realitatea TV si umorul
  4. Premiile cururilor !!
  5. Oprescu ma uraste in continuare
  6. Gusa,Cosmin Gusa...
  7. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  8. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  9. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  10. Stai sa vezi..
  11. Ce nu intelege domnul Antonescu
  12. Senzational si in direct, tulburator !
  13. Va veni..
  14. Arheologia saboteaza Romania
  15. Vanghelie e cel mai tare
  16. Scrisoare catre domnu' Soros
  17. Morti cu reclame
  18. Codul roz dauneaza portofelului
  19. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  20. Toata lumea minte

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii