Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Proiect de lege impotriva prostirii
  2. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  3. 35 de ani dupa
  4. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  5. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  6. Mama, sint celebru...mi-am zis
  7. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  8. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  9. Pat Metheny si seara de luni
  10. Nu stim sa protestam
  11. Ce se intimpla cu banii aia ?
  12. Black Friday, mori, da' mori incet !
  13. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  14. Imposibila casatorie va avea loc?
  15. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  16. Papagalul national a facut in pantaloni
  17. Oprescu si hypermarket-urile
  18. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  19. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  20. Bogdan Baltazar te urasc!!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii