Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  2. Toata lumea minte
  3. Stadionul fantoma
  4. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  5. De ce Bianca Dragusanu??
  6. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  7. Flacara violet
  8. Raspuns la raspunsul lui Selly
  9. Codul roz dauneaza portofelului
  10. Hai sa te prostesc si eu putin !
  11. Arheologia saboteaza Romania
  12. Ziua cind a murit onoarea
  13. Cine pe cine a otravit ?
  14. Cite soacre suporti ?
  15. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  16. Oana Zavoranu se simte cintareata
  17. Scrisoare catre domnu' Soros
  18. Prostia ca tel suprem
  19. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  20. Nu stim sa protestam

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii