Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cite soacre suporti ?
  2. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  3. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  4. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  5. Dragostea si Revolutia
  6. Primavara
  7. Stirile de rahat sint perene
  8. De azi sint clarvazator !
  9. Grava problema a opozitiei
  10. Black Friday, mori, da' mori incet !
  11. Abonament la bordel
  12. Laurette rimeaza cu trompete !
  13. Mihaela Radulescu arde distantele...
  14. Vreau prostitutie
  15. Despre claponii fricosi cu trompeta
  16. Bogdan Baltazar te urasc!!
  17. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  18. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  19. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  20. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii