Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  2. Sint curios sa citesc si eu...
  3. Mama, sint celebru...mi-am zis
  4. Dinamo la Waterloo
  5. Sa moara bancherii de oftica
  6. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  7. Doua curve si un idiot.
  8. Proiect de lege impotriva prostirii
  9. Sfinta tinerete legionara
  10. Memorabilul Bendeac
  11. Miine e ziua mea de nastere !
  12. Arheologia saboteaza Romania
  13. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  14. Cit de greu e sa o ai mica ?
  15. Anti hypermarket-uri
  16. Hai sa te prostesc si eu putin !
  17. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  18. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  19. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  20. Cel mai plingacios dintre antrenori

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii