Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Se imparte natiunea in doua ?
  2. Si mumiile pling citeodata
  3. Fujitsu a devenit brand romanesc
  4. Bote a filmat in Gradina Botanica
  5. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  6. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  7. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  8. Sa moara bancherii de oftica
  9. Stadionul fantoma
  10. Hai sa te prostesc si eu putin !
  11. Stirile de rahat sint perene
  12. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  13. Draga Orange Romania...
  14. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  15. Benzina pentru fraieri
  16. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  17. Exista o multime de cucoane cu probleme
  18. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  19. Mama prostilor e mereu gravida !
  20. Abonament la bordel

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii