Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  2. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  3. Bote a filmat in Gradina Botanica
  4. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  5. Scrisoare catre domnu' Soros
  6. Miine e ziua mea de nastere !
  7. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  8. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  9. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  10. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  11. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  12. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  13. Trump, Trump, uber alles !!!
  14. Anti hypermarket-uri
  15. Stadionul fantoma
  16. Inainte sa beti Pepsi, strecurati-l printr-un tifon gros care retine chip-urile. Puneti-le intr-un recipient de plastic incet sa nu se sparga, scuturati bine pina se omogenizeaza, adaugati putin sampon si spalati-va bine pe cap. Cu ochii larg deschisi veti prinde posturi straine, cu ochiul drept porniti masina de spalat, cu stingul fierul de calcat, cu gura cascata raspundeti la aplelul telefonic, daca clatinati capul aprindeti lumina prima data, scuturati din nou si o stingeti. Atentie ca daca stranutati declanasati o reactie in lant care poate declansa un razboi atomic. Spasiba balsoi ! P.S. : Pentru alte trucuri scrieti-mi in privat.
  17. O "casuta" cu 6 camere
  18. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  19. Hai sa te prostesc si eu putin !
  20. Grava problema a opozitiei

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii