Adrian Furnicã

Proiect de lege impotriva prostirii

Din cind in cind prin tot felul de ziare si televiziuni apare cite o clarvazatoare care ne spune cite o imbecilitate emanata clar dintr-o minte perversa si lipsita de simtul ridicolului. Vine iar din America aia a ei Carmen Hara si pozind rastignita pe o canapea ca o balena esuata si rinjung ca o butelie constipata ( na ca am facut versuri) emite cite o judecata de valoare demna de cartea recordurilor timpitilor. Nu am sa inteleg niciodata de ce e promovata porcaria asta si de ce unii se si uita la ea dar chiar simt o revolta numai cind o vad. Este o prostire pe fata care nu are nimic de-a face cu divertismentul si care ma face sa ma intreb pina unde vor merge cu chestia asta. Nu s-ar putea da o lege impotriva prostirii programamtice a poprului asta ? Dar ce ma mir ? Cine sa o dea? Parlamentul? Adica sa dea o lege impotriva lor ? Niciodata . Asa ca ramin la lectura si la injuratura . Pe ei , pe mama lor...ma scuzati dar n-am gasit alta rima.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. O mare de timpiti ne inunda !
  2. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  3. Realitatea TV si umorul
  4. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  5. Chiar s-a terminat ?
  6. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  7. Hai sa te prostesc si eu putin !
  8. Cum ar fi?
  9. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  10. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  11. Arheologia saboteaza Romania
  12. Inca un pasaj inutil...
  13. Premiile cururilor !!
  14. Flacara violet
  15. Stirile de rahat sint perene
  16. Morti cu reclame
  17. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  18. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  19. Imposibila casatorie va avea loc?
  20. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii