Adrian Furnicã

Proiect de lege impotriva prostirii

Din cind in cind prin tot felul de ziare si televiziuni apare cite o clarvazatoare care ne spune cite o imbecilitate emanata clar dintr-o minte perversa si lipsita de simtul ridicolului. Vine iar din America aia a ei Carmen Hara si pozind rastignita pe o canapea ca o balena esuata si rinjung ca o butelie constipata ( na ca am facut versuri) emite cite o judecata de valoare demna de cartea recordurilor timpitilor. Nu am sa inteleg niciodata de ce e promovata porcaria asta si de ce unii se si uita la ea dar chiar simt o revolta numai cind o vad. Este o prostire pe fata care nu are nimic de-a face cu divertismentul si care ma face sa ma intreb pina unde vor merge cu chestia asta. Nu s-ar putea da o lege impotriva prostirii programamtice a poprului asta ? Dar ce ma mir ? Cine sa o dea? Parlamentul? Adica sa dea o lege impotriva lor ? Niciodata . Asa ca ramin la lectura si la injuratura . Pe ei , pe mama lor...ma scuzati dar n-am gasit alta rima.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Muzeul National de Arta al Romaniei
  2. Grava problema a opozitiei
  3. Premiile cururilor !!
  4. Cel mai plingacios dintre antrenori
  5. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  6. Berlinul nu a auzit de Bote
  7. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  8. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  9. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  10. Adelina Pestritu.Atit.
  11. Lacrimile imi uda barba
  12. 35 de ani dupa
  13. Raspuns la raspunsul lui Selly
  14. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  15. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  16. Baba Dochia e la televizor
  17. Tichia de margaritar redivivus
  18. Dinamo la Waterloo
  19. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  20. O multime de prosti

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii