Alte articole:
- Sa ne sacrificam copii
- Doamnelor si domnilor profesori, respect !
- Usurinta de a injura
- Dizolvarea parlamentului ar fi o solutie ?
- Gigi Becali deputat sau scrisoare catre mine insumi
- Reparatia post mortem foloseste la ceva ?
- Gemenii Toxici vor să guverneze!
- Tinutul Secuiesc e in Romania
- Sulina, un colţ de paradis
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- Să fie nesimţirea o soluţie?
- Viata intr-un bordel
- De ce nu-mi trebuie 8 martie !
- Ceausescu pfuu, pfuu, pfuu !!!
- Atunci i-am condamnat pe toti la moarte
- Stabilitate, consens, continuitate
- Nero de Bucuresti
- Poveste de Craciun
- Cristian Paturca, un om uitat
- Masina germana merge si apa daca vrea ea !!!





