Alte articole:
- Religia in scoala ? Doar cu bon fiscal !
- Oprescu la Balaceanca !!. Internat, nu in vizita de lucru.
- Nu pot sa-l sufar pe Marx
- Sa sune mobilizarea, sa ne dea cite o pusca la fiecare !!!
- Nu sint stapin de sclavi
- Cronica de Craciun
- Nea Gogu de la scularie
- Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !
- SIDA nu se vindeca cu Shakespeare, dobitocule....!!!
- Taxe contra demisie
- Concluzia dupa inca un drum la Craiova...
- Rock...
- Sint un extraterestru
- Visind la parastase
- Cum sa asomezi un politician ?
- Aripa Isterica din PNL trebuie sa-si schimbe discursul
- Vuvuzele "Made in Romania"
- Nu ma simt vinovat !!!
- O campanie cu miros de hazna
- Am hotarit sa ma retrag





