Alte articole:
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- Apararea inexistentei ? Cine sintem de fapt ?
- Cazul Caroline Garcia ar trebui sa fie o lectie ?
- Apararea inexistentei...
- O Românie, două sisteme
- Dizolvarea parlamentului ar fi o solutie ?
- Iertarea...
- Tigaia ca factor de uniformizare...sau scurt exercitiu de filozofie sociala
- Cu mine cum ramine ?
- Dorul de motoreta Mobra
- Aripa Isterica din PNL trebuie sa-si schimbe discursul
- SIDA nu se vindeca cu Shakespeare, dobitocule....!!!
- Sulina, un colţ de paradis
- Lui Dumnezeu ii place TVA-ul ?
- Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu
- Olimpiade ÅŸi copii olimpici. Ce gust amar!
- Boureanu are, în sfârşit, dreptate
- Bucurestiul începe cu mine
- Viata intr-un bordel
- Cu capul in pamint





