Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Va veni..
  2. Dragostea si Revolutia
  3. Cine pe cine a otravit ?
  4. Cum ar fi?
  5. Mihaela Radulescu arde distantele...
  6. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  7. Inca un matinal de poveste
  8. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  9. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  10. Draga Orange Romania...
  11. Super coruptibila Romanie
  12. Flacara violet
  13. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  14. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  15. O multime de prosti
  16. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  17. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  18. Daca ar fi mute ?
  19. Exista o multime de cucoane cu probleme
  20. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii