Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Primavara
  2. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  3. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  4. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  5. B 31 SPP
  6. Realitatea TV si umorul
  7. Inca un matinal de poveste
  8. Sfinta tinerete legionara
  9. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  10. Cum isi bate joc HP de parteneri
  11. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  12. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  13. Draga Orange Romania...
  14. Doua curve si un idiot.
  15. Exista o multime de cucoane cu probleme
  16. Memorabilul Bendeac
  17. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  18. Fujitsu a devenit brand romanesc
  19. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  20. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii