Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Oprescu si hypermarket-urile
  2. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  3. Mama prostilor e mereu gravida !
  4. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  5. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  6. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  7. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  8. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  9. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  10. Finantarea TVR
  11. Memorabilul Bendeac
  12. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  13. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  14. Nu exista vina cloectiva
  15. Anti hypermarket-uri
  16. Bogdan Baltazar te urasc!!
  17. Black Friday, mori, da' mori incet !
  18. Rusine poporului care te asculta
  19. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  20. Botezatu are carte ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii