Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Proiect de lege impotriva prostirii
  2. Laurette rimeaza cu trompete !
  3. Chiar s-a terminat ?
  4. Sfinta tinerete legionara
  5. Avertizare extrem de serioasa!!
  6. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  7. Anti hypermarket-uri
  8. Grava problema a opozitiei
  9. Inca un pasaj inutil...
  10. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  11. Crudul destin al lui Crudu
  12. 35 de ani dupa
  13. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  14. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  15. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  16. Marius Ghenea scriitorul...
  17. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  18. Baba Dochia e la televizor
  19. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  20. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii