Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Imposibila casatorie va avea loc?
  2. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  3. Proiect de lege impotriva prostirii
  4. Pat Metheny si seara de luni
  5. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  6. Impotenta ca stare nationala
  7. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  8. Asa tara, asa candidiati...
  9. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  10. Primavara
  11. Baba Dochia e la televizor
  12. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  13. Marius Ghenea scriitorul...
  14. Hai sa te prostesc si eu putin !
  15. Ce nu intelege domnul Antonescu
  16. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  17. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  18. Mihaela Radulescu arde distantele...
  19. O multime de prosti
  20. Emil Constantinescu recrut la Dinamo

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii