Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Dinamo la Waterloo
  2. Oprescu si hypermarket-urile
  3. Marius Ghenea scriitorul...
  4. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  5. Nimeni nu are rest in magazine ?
  6. Berlinul nu a auzit de Bote
  7. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  8. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  9. 164 de mistreti
  10. Gusa,Cosmin Gusa...
  11. Scrisoare catre domnu' Soros
  12. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  13. Oprescu ma uraste in continuare
  14. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  15. Primavara
  16. Premiile cururilor !!
  17. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  18. Articol imbecil in Romania Libera...
  19. Baba Dochia e la televizor
  20. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii