Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  2. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  3. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  4. Codul roz dauneaza portofelului
  5. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  6. Zoe Petre, mare politician...
  7. Crudul destin al lui Crudu
  8. Exista o multime de cucoane cu probleme
  9. Ce nu intelege domnul Antonescu
  10. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  11. Nu stim sa protestam
  12. Inca un pasaj inutil...
  13. Oprescu si hypermarket-urile
  14. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  15. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  16. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  17. Botezatu are carte ?
  18. Prostia ca tel suprem
  19. Urmarire sexuala ?
  20. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii