Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  2. Sondaj de opinie...
  3. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  4. Crudul destin al lui Crudu
  5. B 31 SPP
  6. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  7. Ce nu intelege domnul Antonescu
  8. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  9. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  10. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  11. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  12. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  13. Stadionul fantoma
  14. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  15. Prima zi de normalitate in Romania...
  16. Daca ar fi mute ?
  17. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  18. Imposibila casatorie va avea loc?
  19. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  20. Ce inseamna "cu finalizare?"

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii