Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Arheologia saboteaza Romania
  2. Cum isi bate joc HP de parteneri
  3. Trump, Trump, uber alles !!!
  4. Se imparte natiunea in doua ?
  5. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  6. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  7. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  8. Gusa,Cosmin Gusa...
  9. Dinamo la Waterloo
  10. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  11. Exista o multime de cucoane cu probleme
  12. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  13. Morti cu reclame
  14. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  15. O multime de prosti
  16. Papagalul national a facut in pantaloni
  17. Ziua cind a murit onoarea
  18. De azi sint clarvazator !
  19. Hai sa te prostesc si eu putin !
  20. Inca un matinal de poveste

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii