Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Black Friday, mori, da' mori incet !
  2. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  3. Realitatea TV si umorul
  4. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  5. Trump, Trump, uber alles !!!
  6. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  7. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  8. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  9. Muzeul National de Arta al Romaniei
  10. Memorabilul Bendeac
  11. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  12. Rusine poporului care te asculta
  13. Berlinul nu a auzit de Bote
  14. Sex shop de partid
  15. Monica Tatoiu recidiveaza
  16. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  17. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  18. Mi-e o sila infinita !
  19. Daca ar fi mute ?
  20. Sfinta tinerete legionara

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii