Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. B 31 SPP
  2. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  3. 35 de ani dupa
  4. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  5. Uritul si analfabeta....
  6. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  7. Exista o multime de cucoane cu probleme
  8. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  9. Daca ar fi mute ?
  10. Arheologia saboteaza Romania
  11. Despre claponii fricosi cu trompeta
  12. Vreau si eu stiri...Cine mi le da ?
  13. Bogdan Baltazar te urasc!!
  14. Bizonul corporatist
  15. Oana Zavoranu se simte cintareata
  16. De ce Bianca Dragusanu??
  17. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  18. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  19. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  20. Antonia si gaura neagra a inteligentei

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii