Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bogdan Baltazar te urasc!!
  2. Imposibila casatorie va avea loc?
  3. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  4. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  5. Ziua cind a murit onoarea
  6. Muzeul National de Arta al Romaniei
  7. Mama, sint celebru...mi-am zis
  8. Inca un matinal de poveste
  9. Mahalagismul normal, uzual, national
  10. Rusine poporului care te asculta
  11. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  12. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  13. Morti cu reclame
  14. Asa tara, asa candidiati...
  15. Zoe Petre, mare politician...
  16. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  17. Bizonul corporatist
  18. Draga HP-ule romanesc...
  19. Despre claponii fricosi cu trompeta
  20. Baba Dochia e la televizor

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii