Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bote a filmat in Gradina Botanica
  2. Inca un pasaj inutil...
  3. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  4. Ce nu intelege domnul Antonescu
  5. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  6. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  7. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  8. 35 de ani dupa
  9. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  10. Abonament la bordel
  11. Mama, sint celebru...mi-am zis
  12. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  13. Proiect de lege impotriva prostirii
  14. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  15. Laurette rimeaza cu trompete !
  16. Vreau si eu stiri...Cine mi le da ?
  17. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  18. Dinamo la Waterloo
  19. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  20. Bizonul corporatist

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii