Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Nu exista vina cloectiva
  2. Zoe Petre, mare politician...
  3. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  4. Lacrimile imi uda barba
  5. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  6. Sa arda hotelurile !!
  7. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  8. Mama prostilor e mereu gravida !
  9. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  10. Draga Orange Romania...
  11. Cum ar fi?
  12. Sex shop de partid
  13. Realitatea TV si umorul
  14. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  15. Adelina Pestritu.Atit.
  16. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  17. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  18. Imposibila casatorie va avea loc?
  19. Vanghelie e cel mai tare
  20. Fotbalul si televiziunea sint afaceri

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii