Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Urmarire sexuala ?
  2. Prostia ca tel suprem
  3. B 31 SPP
  4. Despre claponii fricosi cu trompeta
  5. Mi-e o sila infinita !
  6. Pat Metheny si seara de luni
  7. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  8. Draga Orange Romania...
  9. De azi sint clarvazator !
  10. Uritul si analfabeta....
  11. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  12. Trump, Trump, uber alles !!!
  13. Nu exista vina cloectiva
  14. Hai sa te prostesc si eu putin !
  15. 164 de mistreti
  16. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  17. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  18. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  19. Super coruptibila Romanie
  20. Olanda. Tara de drogati...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii