Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Dragostea si Revolutia
  2. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  3. Dinamo la Waterloo
  4. 35 de ani dupa
  5. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  6. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  7. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  8. Crudul destin al lui Crudu
  9. Cite soacre suporti ?
  10. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  11. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  12. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  13. Ce nu intelege domnul Antonescu
  14. Finantarea TVR
  15. Flacara violet
  16. Toata lumea minte
  17. Oana Zavoranu se simte cintareata
  18. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  19. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  20. Sondaj de opinie...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii