Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Nu stim sa protestam
  2. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  3. Sfinta tinerete legionara
  4. De azi sint clarvazator !
  5. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  6. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  7. Impotenta ca stare nationala
  8. Stai sa vezi..
  9. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  10. Benzina pentru fraieri
  11. Doua curve si un idiot.
  12. Olanda. Tara de drogati...
  13. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  14. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  15. Nimeni nu are rest in magazine ?
  16. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  17. Relansarea economica e sigura asa
  18. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  19. Stadionul fantoma
  20. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii