Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  2. Sa moara bancherii de oftica
  3. Flacara violet
  4. Vreau prostitutie
  5. Oprescu ma uraste in continuare
  6. Nu exista vina cloectiva
  7. Marius Ghenea scriitorul...
  8. Oana Zavoranu se simte cintareata
  9. Articol imbecil in Romania Libera...
  10. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  11. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  12. Sa arda hotelurile !!
  13. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  14. Grava problema a opozitiei
  15. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  16. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  17. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  18. Olanda. Tara de drogati...
  19. Ziua cind a murit onoarea
  20. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii