Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  2. Berlinul nu a auzit de Bote
  3. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  4. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  5. Cum isi bate joc HP de parteneri
  6. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  7. Senzational si in direct, tulburator !
  8. Fujitsu a devenit brand romanesc
  9. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  10. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  11. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  12. Grava problema a opozitiei
  13. Toata lumea minte
  14. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  15. Inca un pasaj inutil...
  16. O mare de timpiti ne inunda !
  17. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  18. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  19. Sfinta tinerete legionara
  20. Antonia si gaura neagra a inteligentei

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii