Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  2. Mama, sint celebru...mi-am zis
  3. Primavara
  4. Scrisoare catre domnu' Soros
  5. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  6. Exista o multime de cucoane cu probleme
  7. Prima zi de normalitate in Romania...
  8. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  9. Articol imbecil in Romania Libera...
  10. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  11. Ce se intimpla cu banii aia ?
  12. Finantarea TVR
  13. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  14. Sint curios sa citesc si eu...
  15. B 31 SPP
  16. Botezatu are carte ?
  17. Premiile cururilor !!
  18. Cit de greu e sa o ai mica ?
  19. Rusine poporului care te asculta
  20. Papagalul national a facut in pantaloni

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii