Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  2. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  3. Primavara
  4. Si mumiile pling citeodata
  5. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  6. Manifest impotriva prostirii !!!
  7. Morti cu reclame
  8. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  9. Cit de greu e sa o ai mica ?
  10. Asa tara, asa candidiati...
  11. Bizonul corporatist
  12. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  13. Mi-e o sila infinita !
  14. Draga Orange Romania...
  15. Sa moara bancherii de oftica
  16. O multime de prosti
  17. Sfinta tinerete legionara
  18. Inainte sa beti Pepsi, strecurati-l printr-un tifon gros care retine chip-urile. Puneti-le intr-un recipient de plastic incet sa nu se sparga, scuturati bine pina se omogenizeaza, adaugati putin sampon si spalati-va bine pe cap. Cu ochii larg deschisi veti prinde posturi straine, cu ochiul drept porniti masina de spalat, cu stingul fierul de calcat, cu gura cascata raspundeti la aplelul telefonic, daca clatinati capul aprindeti lumina prima data, scuturati din nou si o stingeti. Atentie ca daca stranutati declanasati o reactie in lant care poate declansa un razboi atomic. Spasiba balsoi ! P.S. : Pentru alte trucuri scrieti-mi in privat.
  19. Uritul si analfabeta....
  20. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii