Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Memorabilul Bendeac
  2. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  3. Se imparte natiunea in doua ?
  4. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  5. De ce a crescut pretul benzinei?
  6. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  7. Daca ar fi mute ?
  8. O multime de prosti
  9. Impotenta ca stare nationala
  10. Mama, sint celebru...mi-am zis
  11. Sa arda hotelurile !!
  12. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  13. Oana Zavoranu se simte cintareata
  14. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  15. Nu stim sa protestam
  16. Ce se intimpla cu banii aia ?
  17. Bizonul corporatist
  18. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  19. Senzational si in direct, tulburator !
  20. Tichia de margaritar redivivus

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii