Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. O multime de prosti
  2. Sfinta tinerete legionara
  3. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  4. Vreau prostitutie
  5. Nu stim sa protestam
  6. Grava problema a opozitiei
  7. Uritul si analfabeta....
  8. Inca un matinal de poveste
  9. Crudul destin al lui Crudu
  10. Super coruptibila Romanie
  11. Doua curve si un idiot.
  12. Botezatu are carte ?
  13. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  14. Ce nu intelege domnul Antonescu
  15. Stirile de rahat sint perene
  16. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  17. Cine pe cine a otravit ?
  18. Finantarea TVR
  19. Morti cu reclame
  20. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii