Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cum sa devi din actor bun politician prost
  2. Cum ar fi?
  3. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  4. Inca un matinal de poveste
  5. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  6. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  7. Crudul destin al lui Crudu
  8. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  9. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  10. Inainte sa beti Pepsi, strecurati-l printr-un tifon gros care retine chip-urile. Puneti-le intr-un recipient de plastic incet sa nu se sparga, scuturati bine pina se omogenizeaza, adaugati putin sampon si spalati-va bine pe cap. Cu ochii larg deschisi veti prinde posturi straine, cu ochiul drept porniti masina de spalat, cu stingul fierul de calcat, cu gura cascata raspundeti la aplelul telefonic, daca clatinati capul aprindeti lumina prima data, scuturati din nou si o stingeti. Atentie ca daca stranutati declanasati o reactie in lant care poate declansa un razboi atomic. Spasiba balsoi ! P.S. : Pentru alte trucuri scrieti-mi in privat.
  11. Uritul si analfabeta....
  12. Stirile de rahat sint perene
  13. Arheologia saboteaza Romania
  14. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  15. Toata lumea minte
  16. Inca un pasaj inutil...
  17. Monica Tatoiu recidiveaza
  18. Sondaj de opinie...
  19. Laurette rimeaza cu trompete !
  20. Mihaela Radulescu arde distantele...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii