Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Inca un matinal de poveste
  2. Ce inseamna "cu finalizare?"
  3. Codul roz dauneaza portofelului
  4. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  5. Prima zi de normalitate in Romania...
  6. Oprescu si hypermarket-urile
  7. B 31 SPP
  8. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  9. Mama, sint celebru...mi-am zis
  10. Dragostea si Revolutia
  11. Se imparte natiunea in doua ?
  12. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  13. De ce a crescut pretul benzinei?
  14. Cel mai plingacios dintre antrenori
  15. Lacrimile imi uda barba
  16. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  17. Grava problema a opozitiei
  18. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  19. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  20. Vreau si eu stiri...Cine mi le da ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii