Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  2. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  3. Se retrage si Phil Collins....
  4. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  5. Hai sa te prostesc si eu putin !
  6. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  7. Rusine poporului care te asculta
  8. Stadionul fantoma
  9. Dinamo la Waterloo
  10. Inca un matinal de poveste
  11. Pat Metheny si seara de luni
  12. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  13. Mama prostilor e mereu gravida !
  14. Ce nu intelege domnul Antonescu
  15. Benzina pentru fraieri
  16. De ce a crescut pretul benzinei?
  17. Fujitsu a devenit brand romanesc
  18. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  19. Miine e ziua mea de nastere !
  20. Botezatu are carte ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii