Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Draga HP-ule romanesc...
  2. Articol imbecil in Romania Libera...
  3. Ziua cind a murit onoarea
  4. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  5. Lacrimile imi uda barba
  6. O mare de timpiti ne inunda !
  7. Pat Metheny si seara de luni
  8. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  9. Cit de important esti ?
  10. Grava problema a opozitiei
  11. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  12. Botezatu are carte ?
  13. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  14. Finantarea TVR
  15. Vreau si eu stiri...Cine mi le da ?
  16. Inca un matinal de poveste
  17. Rusine poporului care te asculta
  18. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  19. Si mumiile pling citeodata
  20. Azi e o zi istorica

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii