Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Se retrage si Phil Collins....
  2. Premiile cururilor !!
  3. Prima zi de normalitate in Romania...
  4. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  5. Sondaj de opinie...
  6. Cine pe cine a otravit ?
  7. Uritul si analfabeta....
  8. Nimeni nu are rest in magazine ?
  9. Despre claponii fricosi cu trompeta
  10. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  11. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  12. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  13. Imposibila casatorie va avea loc?
  14. Realitatea TV si umorul
  15. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  16. Lacrimile imi uda barba
  17. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  18. O "casuta" cu 6 camere
  19. Toata lumea minte
  20. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii