Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  2. Sa arda hotelurile !!
  3. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  4. 164 de mistreti
  5. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  6. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  7. Azi e o zi istorica
  8. Zoe Petre, mare politician...
  9. Cretinii recidiveaza
  10. Marius Ghenea scriitorul...
  11. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  12. Berlinul nu a auzit de Bote
  13. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  14. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  15. Prostia ca tel suprem
  16. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  17. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  18. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  19. Adelina Pestritu.Atit.
  20. Olanda. Tara de drogati...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii