Adrian Furnicã

Berlinul nu a auzit de Bote

S-a terminat saptamina modei la Berlin. Au fost evidentiati si designer-ii romani si incredibil nimeni n-a auzit pe acolo de Bote, creatorul de nimic altceva decit de prima pagina in ziarele de scandal. Pesemne ca ori nu e Berlinul demn de Bote ori e Bote prea mic pentru a fi invitat acolo. Ar fi bine daca am scapa de panarama asta din viata noastra, din ziare, de pe televiziuni si de peste tot. Mai ales ca el a inventat-o si pe cealalata panarama, Bianca. Si sa ramina si el la creatia de chiloti barbatesti pentru ca oricum se zvoneste ca nu e interesat de fapt de altceva decit de posteriorul barbatesc

      Comentarii (1):

cine-i BOTE?

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  2. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  3. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  4. Realitatea TV si umorul
  5. Nu exista vina cloectiva
  6. Mama, sint celebru...mi-am zis
  7. Manifest impotriva prostirii !!!
  8. Raspuns la raspunsul lui Selly
  9. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  10. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  11. Flacara violet
  12. Bote a filmat in Gradina Botanica
  13. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  14. De ce Bianca Dragusanu??
  15. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  16. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  17. Urmarire sexuala ?
  18. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  19. Cum isi bate joc HP de parteneri
  20. Senzational si in direct, tulburator !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii