Adrian Furnicã

Berlinul nu a auzit de Bote

S-a terminat saptamina modei la Berlin. Au fost evidentiati si designer-ii romani si incredibil nimeni n-a auzit pe acolo de Bote, creatorul de nimic altceva decit de prima pagina in ziarele de scandal. Pesemne ca ori nu e Berlinul demn de Bote ori e Bote prea mic pentru a fi invitat acolo. Ar fi bine daca am scapa de panarama asta din viata noastra, din ziare, de pe televiziuni si de peste tot. Mai ales ca el a inventat-o si pe cealalata panarama, Bianca. Si sa ramina si el la creatia de chiloti barbatesti pentru ca oricum se zvoneste ca nu e interesat de fapt de altceva decit de posteriorul barbatesc

      Comentarii (1):

cine-i BOTE?

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Imposibila casatorie va avea loc?
  2. Mahalagismul normal, uzual, national
  3. Premiile cururilor !!
  4. Black Friday, mori, da' mori incet !
  5. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  6. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  7. Finantarea TVR
  8. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  9. Crudul destin al lui Crudu
  10. Va veni..
  11. Urmarire sexuala ?
  12. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  13. Scrisoare catre domnu' Soros
  14. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  15. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  16. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  17. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  18. De azi sint clarvazator !
  19. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  20. Vanghelie e cel mai tare

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii