Adrian Furnicã

Berlinul nu a auzit de Bote

S-a terminat saptamina modei la Berlin. Au fost evidentiati si designer-ii romani si incredibil nimeni n-a auzit pe acolo de Bote, creatorul de nimic altceva decit de prima pagina in ziarele de scandal. Pesemne ca ori nu e Berlinul demn de Bote ori e Bote prea mic pentru a fi invitat acolo. Ar fi bine daca am scapa de panarama asta din viata noastra, din ziare, de pe televiziuni si de peste tot. Mai ales ca el a inventat-o si pe cealalata panarama, Bianca. Si sa ramina si el la creatia de chiloti barbatesti pentru ca oricum se zvoneste ca nu e interesat de fapt de altceva decit de posteriorul barbatesc

      Comentarii (1):

cine-i BOTE?

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Rusine poporului care te asculta
  2. Se retrage si Phil Collins....
  3. Chiar s-a terminat ?
  4. Dinamo la Waterloo
  5. O "casuta" cu 6 camere
  6. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  7. Daca ar fi mute ?
  8. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  9. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  10. Sfinta tinerete legionara
  11. Stirile de rahat sint perene
  12. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  13. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  14. Morti cu reclame
  15. Zoe Petre, mare politician...
  16. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  17. Stadionul fantoma
  18. Cit de important esti ?
  19. Marius Ghenea scriitorul...
  20. Discriminarea lui Marian Vanghelie

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii