Adrian Furnicã

Berlinul nu a auzit de Bote

S-a terminat saptamina modei la Berlin. Au fost evidentiati si designer-ii romani si incredibil nimeni n-a auzit pe acolo de Bote, creatorul de nimic altceva decit de prima pagina in ziarele de scandal. Pesemne ca ori nu e Berlinul demn de Bote ori e Bote prea mic pentru a fi invitat acolo. Ar fi bine daca am scapa de panarama asta din viata noastra, din ziare, de pe televiziuni si de peste tot. Mai ales ca el a inventat-o si pe cealalata panarama, Bianca. Si sa ramina si el la creatia de chiloti barbatesti pentru ca oricum se zvoneste ca nu e interesat de fapt de altceva decit de posteriorul barbatesc

      Comentarii (1):

cine-i BOTE?

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Memorabilul Bendeac
  2. Stirile de rahat sint perene
  3. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  4. Nimeni nu are rest in magazine ?
  5. Articol imbecil in Romania Libera...
  6. De azi sint clarvazator !
  7. Ziua cind a murit onoarea
  8. 35 de ani dupa
  9. Daca ar fi mute ?
  10. Nu exista vina cloectiva
  11. Gusa,Cosmin Gusa...
  12. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  13. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  14. Hai sa te prostesc si eu putin !
  15. Finantarea TVR
  16. Chiar s-a terminat ?
  17. Imposibila casatorie va avea loc?
  18. Inca un matinal de poveste
  19. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  20. 164 de mistreti

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii